Az ÓE-n tartják a legnagyobb hazai orvostechnikai konferenciát

Idén is az Óbudai Egyetem ad otthont az egészségipari, orvostechnikai terület legnagyobb találkozóhelyének, a Lehetőségek és Kihívások Konferenciának február 1-jén. A rendezvény rangját tükrözi, eddig 10 országból jelezték részvételi szándékukat. Az eseményt Prof. Dr. Gulácsi László tudományos rektorhelyettes nyitja meg. Dr. Nagy Ádám, a Nemzetgazdasági Minisztérium iparügyekért felelős helyettes államtitkára az új iparpolitika orvostechnikai és egészségipari szereplők számára fontos részleteiről beszél. Az iparág lehetőségeiről és kihívásairól a szakma legrangosabb hazai és nemzetközi előadói tartanak előadást.

A SAASCO és QTICS Group szervezésében megvalósuló esemény a legújabb fejlesztések és innovációk iránt érdeklődő egészségipari szakembereknek és vállalatoknak nyújt egyedülálló lehetőséget a szakmai tudás bővítésére, az új trendek megismerésére, a személyes találkozásra és az üzleti kapcsolatok bővítésére. A konferenciával párhuzamosan szakmai kiállítást is rendeznek, ahol az érdeklődők az innovatív orvostechnikai eszközöket és szolgáltatásokat ismerhet meg. Az eseményen kiemelt hangsúlyt fektetnek az interakciókra. Ennek jegyében újra lehetőséget teremtenek technikai újdonságok megismerésére.

A világ körülöttünk óriási sebességgel változik, amely hatványozottan igaz az egészségiparra is. Rendkívül sok fajsúlyos téma van, melyek közül az idei konferencia az adat, piac és az innováció témaköreire épül.

A konferencia előkészítő bizottságának tagjai közt Dr. Eigner György, a Neumann János Informatikai Kar dékánja képviselte az Óbudai Egyetemen.

A program: https://uni-obuda.hu/wp-content/uploads/2024/01/Programterv_Lehetosegek_es_kihivasok_2024.pdf

Cím: Neumann János kampusz, AudMax terme lesz (1034 Budapest, Bécsi út 96/b.).

Időpont: február 1. 9:00 óra

A rendezvény költségtérítéses és regisztrációhoz kötött. A téma iránt érdeklődő hallgatók számára ingyenes online betekintést tesznek lehetővé a szervezők.

További információk és részletek: https://uni-obuda.hu/event/lehetosegek-es-kihivasok-2024-konferencia-2/

Jelentkezés a konferencia weboldalán:  medtech.events

Frissítve: 2024.01.26.