Események betöltése

C épület, illetve központi aula az F07 és F08 termekkel

Feltételek

regisztrációhoz kötött

Az Óbudai Egyetemen (korábban: Budapesti Műszaki Főiskola) a hallgatók által minden évben megrendezésre kerül a már évtizedes hagyománnyá vált Kandós Ifjúsági Napok (ÓE-KIN). Az esemény fő rendezvénye a KIN Kupa, mely az esemény nevének rövidítéséből ered. Lehetőségekhez mérten több elő- és utórendezvényt is szerveznek a napok keretén belül, többek között: KIN Before Party, Közös előfeladat megoldások, KIN Before Kvíz, #AFTER, stb. A rendezvényt évek óta a III. kerületi Bécsi út 96/B alatt (mozdonyos épületben) tartják meg. Korábban a rendezvényt főleg a Bécsi úti Kandó Kollégiumban tartották, annak 2010-es ideiglenes (felújítás miatti) bezárásáig. A napokat minden második szemeszterben (minden tavaszi félévben) a 14. tanítási hét végén rendezik meg, tehát a szorgalmi időszak végén, de még a vizsgaidőszak előtt.

Frissítve: 2023. 05. 23.