Események betöltése

audmax, F.03 és NIK laborok

Feltételek

regisztrációhoz kötött

A Számítástechnika Oktatásának Hetén világszerte több helyen is megrendezik a Kódolás Óráját (Hour of Code), melynek célja, hogy egyidejűleg 100 millió diákot vezessenek be a programozás alapjaiba.
Mi, az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Karán elhivatottak vagyunk a programozás oktatása iránt, ezért mi is részt veszünk a
Kódolás Órája eseménysorozatán. Immáron hetedik alkalommal rendezzük meg a Kódolás Óráját a Neumann Karon.

Az általunk kínált programokon szívesen látunk bárkit, aki bepillantást nyerne az IT világába, érdekli a kódolás, esetleg már rendelkezik programozási alapismeretekkel és szívesen elmélyítené tudását. Tudományos alapokon nyugvó, mégis interaktív és szórakoztató programokkal várunk minden érdeklődőt!

Frissítve: 2023. 11. 30.