Események betöltése

F.09.

Feltételek

regisztrációhoz kötött

Hatékony és fenntartható tudástranszfer és képességfejlesztés az egyetemeken a digitális transzformáció idején
(Effective and Sustainable Knowledge Transfer and Skills Development at Universities in the Age of Digital Transformation)

A MELLearN Felsőoktatási Lifelong Learning Hálózat a Magyar Rektori Konferencia és a Tempus Közalapítvány szakmai partnerként és az eucen, azaz az Európai Egyetemek LLL Hálózatának tagjaként 2024. május 15-én tartja a 20. tematikus MELLearN Felsőoktatási Lifelong Learning Konferenciát, melynek fókuszában az egyetemek közreműködésével megvalósuló hatékony tudástranszfer és képességfejlesztés lesz. A tanácskozáson neves külföldi, hazai előadók és kutatók tárják fel a felsőoktatási környezetben zajló tudásmegosztási gyakorlatok és folyamatok trendjeit, az egyéni, továbbá közösségi képesség-fejlesztés kihívásait a digitális transzformáció tükrében. A rendezvényen a MELLearN és a vendéglátó Óbudai Egyetem szakmai és munkaerőpiaci partnerei, egyúttal oktatási-képzési, tudományos, kulturális intézményi partnerei is megjelennek szakmai innovációkkal.

Frissítve: 2023. 11. 02.