Tegyünk együtt a környezetünk védelméért!

Változtasd meg a világot, tegyél te is környezetünkért az egyetemi falak közül! címmel, Tudatos hulladékgazdálkodás a klíma- és ökológiai válság korában alcímmel rendez kerekasztal beszélgetést a Rudolf Kalman Óbudai Egyetemért Alapítvány a Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Karon szeptember 26-án.

A kerekasztal beszélgetés résztvevői: Ferenczi Attila Maxim, Lévai Gábor, Dr. Csanák Edit és Sándorfi Gergő.

Helyszín: 1034 Budapest, Doberdó út 6. (ÓE Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar) - Schmalz terem

Időpont: 2024. szeptember 26. 15.00-től 16.30 óráig

Az alapítvány a magyar felsőoktatás gazdasági, társadalmi és nemzetközi kapcsolatainak fejlesztése érdekében többek közt oktatási, kutatási, hallgatói és oktatói támogatási programokat működtet. A rendezvény ennek keretében valósul meg.
Frissítve: 2024.09.23.