Az ÓE erősítette magát az OTDT-ben is

Eredményes tisztújító ülést tartott az Országos Tudományos Diákköri Tanács (OTDT) Fizika, Földtudományok, Matematika (FiFöMa) Szekció szakmai bizottsága az ELTE Lágymányosi Campusán október 4-én. Egyetemünk erős képviseletet nyert a szervezetben azzal, hogy Dr. habil. Rácz Ervin oktatási rektorhelyettest a Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció szakmai bizottságának elnökhelyettesévé választották.

Több napirendi pont mellett a szekció új elnököt és alelnököket választott. Öt elnök-helyettes személyéről döntöttek, tudományterületenként egy ember pozíciójáról. Ők lettek a fizika, matematika, természet és településföldrajz, népességföldrajz, valamint a középiskolások OTDK indulását koordináló alelnök. (Az elnökhelyettesek egyúttal alszekció koordinátorok is.) Dr. habil. Rácz Ervin a Fizika, Földtudományok és Matematika Szekció szakmai bizottságának elnökhelyettese lesz ezentúl. Ezzel az Óbudai Egyetem erősebb képviseletet nyert az Országos Tudományos Diákkörök, OTDK területén a FiFöMa Szekcióban is.
Frissítve: 2023.10.05.