IEEE Open Access szeminárium

Az Óbudai Egyetemen rendezték meg az IEEE Open Access publikációs szemináriumot május 31-én., ahol Lukács Eszter, az IEEE Technology Centre közkapcsolati vezetője tartott előadást a publikálási lehetőségekről.

Az Óbudai Egyetem szoros kapcsolatot ápol a legnagyobb műszaki szervezettel, az Institute of Electrical and Electronics Inc. (IEEE), mérnököket tömörítő egyesülettel. A hatékony együttműködés eredménye, hogy Lukács Eszter, az IEEE Technology Centre közkapcsolati vezetője egy szeminárium keretében előadást tartott az Open Access publikációs lehetőségekről.

A részletes és sok információval szolgáló bemutatón nemcsak a sikeres és népszerű publikálásról esett szó, hanem az Óbudai Egyetem néhány munkatársának eredményei is olvashatóak voltak a kivetítőn.

A szeminárium elsősorban a könyvtárosok, oktatók, kutatók és doktoranduszok között tartott számot nagy érdeklődésre. (Lukács Eszter legközelebb szeptemberben tart ismét hasonló előadást.)
Frissítve: 2023.06.07.