Erasmus+ SOBER Multiplikációs esemény, Edelény

Belga, magyar, lengyel és török partnerekkel közösen, a STEM Iroda digitális alapú, egymásra épülő modulokból álló Komplex Fejlesztési Program létrehozásán és megvalósításán dolgozik, mely program segítséget nyújt gyógypedagógusoknak, fejlesztő tanároknak és szülőknek egyaránt abban, hogy a tanulási nehézségekkel küzdő tanulók hátrányát csökkentsék, készségeiket, képességeiket sokoldalúan fejleszthessék. Változatos módszertani segédanyagot és képzést is kínálnak tanárok és szaktanárok számára, az SNI-s gyerekek alapvető és digitális készségeinek fejlesztésére összpontosítva ISCED 1-3 szinten.

Meghívjuk Önt első Multiplikációs Eseményünkre, amely a "Social Skills Development and STEM for a better life – SOBER" Erasmus+ projekt megvalósításának jegyében kerül megrendezésre. A rendezvényre az Edelényi Szent Miklós Görögkatolikus Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészeti Iskolában kerül sor 2023. április 24-én 10:00 órától. Ez egy remek alkalom arra, hogy személyesen is megismerjék a program eredményeit, és találkozzanak a projekt oktatási alapjait megteremtő pedagógusokból, fejlesztőkből álló csapattal.

További részeletekért kattintson az alábbi linkre:

Frissítve: 2023.04.14.