BEST Ösztöndíjprogram

Elindult a BEST - Bosch Engineering Scholarship Team - Ösztöndíjprogram, mely lehetőséget biztosít ambiciózus, kiemelkedő szakmai és tanulmányi háttérrel rendelkező mesterképzés előtt álló/mesterképzésük első félévét végző diákoknak, hogy a lehető legtöbbet hozzák ki tanulmányaikból.

A program két éves intervalluma alatt a cég mind pénzügyi, mind pedig szakmai támogatást biztosít a hallgatók számára:

• Fix bruttó 350 000 HUF/hónap ösztöndíj támogatás a program ideje alatt (maximum 24 hónapig, de legfeljebb a képzés ideje alatti időszakra)
• Dedikált/Választott szakmai mentor aki
(1) támogatja az egyetemi tanulmányokat
(2) segít a TDK, illetve a diplomamunka írására való felkészülésben
(3) ipari (Bosch-os) témákkal, projektekkel ismertet meg
• Céges laptopot biztosítunk
• Elméleti tudás elmélyítése mellett, lehetőséget kínálunk különböző képzéseken, tréningeken és konferenciákon való részvételre
• Szakmai és személyes fejlődés biztosítása
• Értékes kapcsolati tőke kialakításának lehetősége

Az ösztöndíjra elsősorban gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamosmérnök, járműmérnök, autonóm járműirányítási mérnök, közelekedésmérnök, ipari termék és formatervező mérnök, alkalmazott matematikus, matematikus, gazdaságinformatikus, mérnökinformatikus, autonómrendszer-informatikus, programtervező informatikus, fizikus illetve, anyagtudomány mesterképzés előtt álló/mesterképzésük első félévében tanuló diákok jelentkezését várják.

A jelenlegi jelentkezési kampányhoz kapcsolódó interjúztatási időszak augusztusban, illetve szeptemberben várható. Az új BEST évfolyam, előreláthatólag 2023.10.16-án fog elindulni.

Jelentkezés és további információk itt érhetők el.
Frissítve: 2023.04.06.