Egyetemi Sportnap 2024

Az Óbudai Egyetem Testnevelés- és Sport Intézet és az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat sportnapot rendez május 9-én a BME Sporttelepen.

Ahogy a sportnap szervezői fogalmaznak: „Az egyéb, más szórakoztató lehetőségek mellett, rendkívül fontosnak tartjuk, hogy egy kis sportot csempésszünk a mindennapjaitokba. A mozgás elengedhetetlen a kiegyensúlyozott élethez.”
Az eseményen több, különböző bajnokságot tartanak, melyeken a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni itt lehet.

Mindezek mellett számos fakultatív program is lesz, melyekre előzetesen jelentkezni nem szükséges.

A sportnapon való részvétellel testnevelés alkalmakat is igazolhatnak a hallgatók helyszíni adminisztráció alapján. A levelező munkarendű hallgatók esetében a Sportnapon való részvétellel az egész féléves teljesítményt ki lehet váltani.

A rendezvényt idén a GymBeam támogatja, melynek jóvoltából minden résztvevő hallgató ajándékot kap, a sportversenyek nyertesei pedig ajándékcsomagban részesülnek.

A helyszín az BME Sporttelep (1117 Budapest, Bogdánfy u. 12.)

Időpont: 2024. május 9.

Bővebb információ az esemény oldalán.
Frissítve: 2024.05.06.