Miért érdekesek a polimer kompozitok? - Gábor Dénes-díjasok Klubja

A Gábor Dénes-díjasok Egyesület márciusi programját „Tervezetten fenntartható szerkezeti és funkcionális polimer kompozitok” címmel tartják meg március 28-án az Óbudai Egyetemen. Az előadók: Dr. Szebényi Gábor egyetemi docens és Prof. Dr. Toldy Andrea egyetemi tanár.

Dr. Szebényi Gábor, a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Polimertechnika Tanszék, egyetemi docense az Erősített Műanyaggyártók Szövetségének elnöke „Bevezetés a polimer kompozitok világába: szerkezet, teljesítmény és fenntarthatóság” címmel tart előadást.

Prof. Dr. Toldy Andrea a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Polimertechnika Tanszék egyetemi tanára, az MTA-BME Lendület Fenntartható Polimerek Kutatócsoport vezetője a tervezetten biztonságosan fenntartható szerkezeti kompozitokról beszél majd.

Az eseményt hibrid formában rendezik meg.

A szervezők kérik, hogy a részvételi szándékot jelezzék március 26-ig a gabor.denes.klub@gmail.com e-mail címen.

Időpont: 2024. március 28. (csütörtök) 17:00 óra

Helyszín: Óbudai Egyetem, F09 terem (1034 Budapest, Bécsi út 96/b)
Frissítve: 2024.03.25.