Tovább erősödő egyetemi képviselet az MTA-ban

A Magyar Tudományos Akadémia osztályainak, tudományos bizottságainak munkájában ezentúl a Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar több munkatársa is részt vesz a tisztújításokat követően.

A II. Filozófiai és Történettudományok Osztálya, Pedagógiai Tudományos Bizottsága tagjai között tudhatjuk: Prof. Dr. Molnár Györgyöt (PhD) a kar dékánját, egyetemi tanárát.

A VI. Műszaki Tudományok Osztályának, Elektronikus Eszközök és Technológiák Bizottságának tagjai között három Kandós kolléga neve is szerepel: Dr. Horváth Zsolt József (MTA doktor) a kar professzor emeritusa, Dr. Nemcsics Ákos (MTA doktor), a kar egyetemi tanára, valamint Csikósné Dr. Pap Andrea (PhD) a Kar oktatási dékánhelyettese, egyetemi docense is részt vesz a bizottság munkájában.
Frissítve: 2024.02.19.