Seasonal Partyt tartottunk nemzetközi hallgatóinknak

Idén is nagy sikert aratott a Nemzetközi Oktatási Iroda (NOI) által szervezett „Seasonal Party” december 15-én. A 15 országból érkezett hallgatók jó hangulatban ünnepeltek.

A nemzetközi hallgatókat Dr. habil. Rácz Ervin oktatási rektorhelyettes és Veres Erzsébet, a NOI vezetője köszöntötte. A szervezők nemzetközi és magyar házi készítésű ételekkel, finomságokkal, bejglivel és változatos műsorokkal, csillogó ünnepi dekorációval készültek a partira.

A hangulatot kvízzel és más társasjátékokkal fokozták. A 36 külföldi diák 15 országból érkezett az egyetemre, hogy intézményünkben folytassa tanulmányait. Az esemény sikerén felbuzdulva az iroda munkatársai a jövőben is tervezik hasonló események szervezését, amelyek nagyban segítik a dinamikus nemzetközi kapcsolatok létrejöttét, erősödését.

Frissítve: 2024.01.03.