Fakultatív Labor átadó a Kandó Kollégiumban

A Kandó Kálmán Kollégium Bosch közösségi térben a Kandó Kálmán Szakkollégium szervezésében tartották meg a Bosch Fakultatív Labor átadóját nemrégiben.

A rendezvényt Dr. habil. Molnár György, a Kandó Kálmán Villamosmérnöki Kar dékánja köszöntője nyitotta meg.

A szervező Kandó Szakkollégium nevében Sándor Tamás összegezte a Robert Bosch Kft.-vel folyatatott közös szervezői munka egyes lépéseit. Elmondta, hogy a laborok milyen formában segíthetik a mérnökké válás folyamatában a hallgatókat. A Robert Bosch Kft. képviselői részéről az oktatás és az egyetemi képzés irányába történő elkötelezettsége került kihangsúlyozásra. A szakmai hozzászólásokat a Bosch Fakultatív Labor és Projektszoba, valamint a hallgatói projektek megtekintése követte.

A laborban már futó projektek voltak megtekinthetőek, illetve azok az eszközök, amelyeket a Robert Bosch Kft. biztosított a hallgatói munkákhoz.
Frissítve: 2023.01.04.