Viktor Patrik képviseli doktoranduszainkat

Nemrégiben tartották az doktoranduszok országos találkozóját, ahol az egyes egyetemek doktori önkormányzatának, illetve a tudományos osztályok vezetői képviseltetik magukat. Az Óbudai Egyetem 2019-ben vett részt utoljára a fórumon.

Idén az Óbudai Egyetemen újjáalakult Doktorandusz Önkormányzat vezetősége Viktor Patrikot (a képen balról jobbra a harmadik) jelölte arra, hogy képviselje intézményünket a hazai szervezetben, a következő két évben. A pozíció betöltésével az egyetem újra visszakapcsolódik a hazai doktoranduszi „vérkeringésbe”. A kétnapos találkozó során több olyan jó gyakorlatról, programról is egyeztettek, amelyeket az Országos Doktori Szövetséggel, illetve más felsőoktatási egyetem doktoranduszi önkormányzatával terveznek megvalósítani.
Frissítve: 2022.12.16.