Segítsük adományokkal a rászorulókat!

Tegyük szebbé azok ünnepét, akik nehezebb körülmények között élnek, akik több törődést igényelnek!

Az egyetem két adománygyűjtési akcióban is részt vállal.

A Magyar Református Szeretetszolgálat adománygyűjtő akciójához csatlakozva kérem, minél többen vegyünk részt a nehéz sorsú gyermekek megajándékozásában.

• Szeretetdobozok gyűjtése az Óbudai Egyetem központi campusán (1034 Budapest, Bécsi út 96/b, Aula)
    November 29. és december 15. között az Aulában elhelyezett karácsonyfa alá várjuk az elsősorban tartós élelmiszerekkel, tisztító- és tisztálkodószerekkel megtöltött ajándékcsomagokat.

• Kívánságok teljesítése
    A szeretetszolgálat 1358 gyermek álmát gyűjtötte össze. Több módon is teljesíthetjük a kívánságokat: a megvásárolt ajándékot kell eljuttatni a Magyar Református Szeretetszolgálathoz vagy annak megadott értékét felajánlani (ebben az esetben a Szeretetszolgálat munkatársai vásárolják meg az áhított karácsonyi ajándékot).
    A kívánságlista a https://szeretetdoboz.jobbadni.hu/programrol honlapon érhető el.

-----

Az Óbudai Egyetem Hallgatói Önkormányzata négy helyszínre szervez jótékonysági adománygyűjtést. Az akciót a hallgatók körében hirdették meg, de bárki segítheti a rászorulókat.
A Hallgatói Önkormányzat segítő szándékú akciója során játékokat, ruhákat, könyveket, tartós élelmiszert, valamint pénzbeli és cipősdoboz adományt gyűjt.
Az adománygyűjtés helyszínei és időpontjai:
Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar, 1081 Budapest, Népszínház u. 8. - December 1-jén 10–14 óráig.
Ybl Miklós Építéstudományi Kar, 1146 Budapest, Thököly út 74. - December 1-jén 10–14 óráig
Neumann János Informatikai Kar, 1034 Budapest, Bécsi út 96/b, Aula - December 5-én 10–14 óráig
Keleti Károly Gazdasági Kar, 1084 Budapest Tavaszmező utca 15-17., Aula - December 6. 10–14 óráig

Frissítve: 2022.11.29.