Záróvizsgát tettek a BSc képzésében részt vevő első salgótarjáni hallgatók

Munkával teli, nehéz időszakot zártak le január 25-én az Óbudai Egyetem Salgótarjáni Képzési Központ és Kutatóhely mérnökinformatikus alapképzésben részt vevő végzős hallgatói, akik a nap folyamán a Záróvizsga Bizottság előtt záróvizsgát tettek.

A tanulmányaikat a 2018-2019. tanévben megkezdett mérnökinformatikus hallgatók 7 félév elméleti oktatás és 8 hét szakmai gyakorlat után jutottak el a záróvizsgáig. A vizsga két részből állt: először a záródolgozatukat védték meg az előzetesen elkészített prezentáció bemutatásával. Ezt követően a szakmai törzsanyagból valamint a Big Data és üzleti intelligencia specializáció tantárgyakból adtak számot tudásukról.
A bizottság elnöke Gál Tamás, a DevelopIT ügyvezető igazgatója volt, tagjai: Prof. Dr. Sima Dezső, Durczy Levente és Rusznák Attila, a Neumann János Informatikai Kar oktatói.
A hallgatók februárban vehetik át a diplomájukat az egyetem diplomaátadó ünnepségén.

Gratulálunk!
Frissítve: 2022.02.01.