Dr. Galambos Péter a Magyar Innovációs Szövetségben

A Magyar Innovációs Szövetség választmánya egyhangú döntéssel kooptálta soraiba Dr. Galambos Pétert, az Óbudai Egyetem docensét, az Egyetemi Kutató és Innovációs Központ főigazgató-helyettesét, a Bejczy Antal iRobottechnikai Központ igazgatóját.

A választmányi tagság kapcsán Dr. Galambos Péter hangsúlyozta, hogy az Óbudai Egyetem elkötelezett a hazai innovációs ökoszisztéma építése terén, amelyhez egyre jelentősebb humán és pénzügyi erőforrásokat tudnak dedikálni. A MISZ választmányában való szerepvállalásra egy lehetőségként tekint, amit elsősorban az egyetemi tudáshasznosítás hazai környezethez illeszkedő jó gyakorlatainak kidolgozása és terjesztése szempontjából tart fontosnak. Az Innovációs Szövetség a terület legfőbb szellemi műhelye és érdekképviselete, így kulcs szerepe van az egyetemek és vállalatok organikus szinergiájának felépítésében. A választmányi tagságon keresztül személyesen is hozzájárulhat ehhez a misszióhoz, képviselve az Óbudai Egyetem és tágabb értelemben a hazai egyetemi kutatás-fejlesztés szempontjait.

Munkájához sok sikert és jó egyészséget kívánunk!
Frissítve: 2021.12.17.