Tanítási szünet az Egyetem Napján

Az egyetem rektora ezúton is arról értesíti a nappali munkarendű hallgatókat, hogy november 23-án, az Egyetem Napján, az összes karon tanítási szünetet rendel el.

Mint arról korábban hírt adtunk, az Óbudai Egyetemen más intézményektől eltérően kicsit később, november második felében, 17-én, szerdán délutántól 19-éig tart az őszi tanítási szünet. Az intézmény azonban nem ürül ki, fontos és rangos események helyszíne lesz ezekben a napokban. November 17-én rendezik az 54.Tudományos Diákköri Konferenciát, illetve az elmúlt évek hagyományait követve a Magyar Tudomány Ünnepének eseményeinek ad otthont az intézmény több napon át. A rendezvénysorozat utolsó napján (az őszi szünet időtartamán kívül) november 23-án, az Egyetem Napján, az összes karon szünetet rendelt el az egyetem rektora a nappali munkarendű hallgatóknak.
Frissítve: 2021.11.18.