Harmadik helyezés a Jövő Mérnökei Kupán!

Labdarúgó csapatunk az előkelő 3. helyen végzett a hétvégén megrendezett Jövő Mérnökei Kupán.

A csapat vezetője Dankó László a következőképpen számolt be az eseményről:

"Többszöri halasztás után szeptember 12-én vasárnap került megrendezésre a III. Jövő Mérnökei Foci Kupa. A tornán 14 felsőoktatási intézmény vett részt. A két hetes csoport első két helyezettje játszotta az elődöntőket és a helyosztókat. A mi csoport ellenfeleink a kecskeméti Neumamn János, a győri Széchenyi Istvány, a Pécsi Tudományegyetem, a Dunaújvárosi Egyetem, a Miskolci Egyetem és az ELTE szombathelyi műszaki kara voltak. Négy győzelemmel és két döntetlennel 14 pontot szerezve csoportelsők lettünk. Az elődöntőben sok helyzetet kihagyva a Pázmánytól 1-0-ra kikaptunk. A brozmeccsen a csoportbeli döntetlen után a Miskolcot 4-0 arányban legyőztük, így megszereztük az előkelő harmadik helyet."

A csapat tagjai: Dankó Mihály Máté, Fábián Jenő, Fábián Roland, Jambrich Sámuel, Kemenczei Máté, Lakatos Balázs, Szántai Mátyás Levente, Szabó Zsolt, Vizi Dániel.
Csapatvezető testnevelő tanár: Dankó László

Gratulálunk a csapatnak és további szép sikereket kívánunk!

Üdvözlettel:
TSI