TTI hallgatói sikerek a Csomagolástervezési Diákversenyen

Az Óbudai Egyetem Rejtő Sándor Könnyűipari és Környezetmérnöki Kar Terméktervező Intézetének (RKK TTI) harmadéves csomagolástervező szakos hallgatói szép eredményeket értek el a CSAOSZ által megrendezett 2021. évi Hungaropack Student Csomagolástervezési Diákversenyen.

A verseny díjátadóját a járványhelyzet miatt 2021. március 26-án ZOOM meeting keretében tartották meg.

A Hungaropack Student 2021 díj nyertesei:

Parag Soma - Ákovita, exkluzív pálinka csomagolásterve

Szabó Alíz - Akácméz csomagolásterve

Különdíjas elismerésben részesültek:

Kecskés Vanda - Kami, természetes kamillatea csomagolásterve, Transpack szaklap különdíja

Mátrai Cintia - Cintia’s skincare csomagolásterve, CSAOSZ különdíja

Müller Petra - Hévízi iszapos kozmetikumcsalád csomagolása, Print Brokers Team Kft. különdíja

Okleveles elismerésben részesült:

Hannos Dóra - Ilcsi Szépítő Füvek natúrkozmetikai termékek csomagolásterve

Szabó Alíz, Müller Petra és Hannos Dóra Dr. Koós Daniella egyetemi adjunktus, Parag Soma, Kecskés Vanda és Mátrai Cintia Dr. Balvin Nándor egyetemi docens témavezetésével készítették csomagolástervüket.

Szabó Alíz a versenyen elért eredményével a díj mellett jogosulttá vált a részvételre a Csomagolási Világszövetség (World Packaging Organisation – WPO) által megszervezett World Star Student Világversenyen, az ott meghatározott feltételek szerint.

Büszkék vagyunk a hallgatókra, akiknek gratulálunk a versenyen elért eredményeikhez!
Frissítve: 2021.12.09.