Erős egyetemi képviselet az MTA-ban

Eredményesen zárultak az MTA Műszaki Tudományok Osztálya Informatikai Tudományos Bizottságának (TOITB) választásai 2020. december 10. és 2021. január 12. között. Ennek eredményeképpen az Óbudai Egyetem (ÓE) erős képviseletet nyert a 2021-től 2023-ig tartó ciklusra.

Az ÓE vezetői, oktató munkatársai az alábbi bizottságokba kaptak megbízatást:

VI. Műszaki Tudományok Osztálya, Informatikai Tudományos Bizottság: Prof. Dr. Kovács Levente, Prof. Dr. Rudas Imre, Prof. Dr. Sima Dezső, Prof. Dr. Bitó János, Dr. Lovas Róbert (mind ÓE NIK).

VI. Műszaki Tudományok Osztálya, Automatizálási és Számítástechnikai Tudományos Bizottság: Dr. Haidegger Tamás (ÓE NIK)

IV. Agrártudományok Osztálya, Agrár-közgazdasági Tudományos Bizottság: Dr. Takácsné Prof. Dr. György Katalin (ÓE KGK), Prof. Dr. Takács István (ÓE KGK).

Fotó: www.akademiaklub.hu

Frissítve: 2021.04.16.