Silórobbantáson jártak a végzős szakmérnökök

A robbantástechnikai szakmérnök képzés végzős hallgatói nyírbátori silórobbantáson jártak. A szakmai látogatás jelentősen hozzájárul a hallgatók tanulmányainak sikeres elvégzéséhez.

Az Óbudai Egyetem Robbantástechnikai szakmérnök/szakember szakirányú továbbképzési szakjának végzős hallgatói, az Építmények robbantásos bontása tantárgyat oktató, Dr. Földesi János (nyugalmazott egyetemi docens, a műszaki tudomány kandidátusa) meghívására egy vasbeton gabonasiló robbantásos bontását tekintették meg a nyírbátori Unilever telephelyén.

Hallgatóink tanulmányaik során számos hasonló nagyszabású, komoly előkészületekkel járó robbantáson vettek részt, amelyek mind hozzájárultak tanulmányaik sikeres elvégzéséhez.

Fotók: Dodó Ferenc, szol.hu
Frissítve: 2021.02.25.