MEB konferencia a Keleti Karon

Tizennyolcadik alkalommal rendezték meg a Keleti Károly Gazdasági Kar Management, Enterprise and Benchmarking (MEB) konferenciáját június 25-én és 26-án. A különleges esemény az eddigi gyakorlattól eltérően, most először videokonferencia formájában zajlott, a koronavírus járvány miatt elrendelt utazási korlátozásokból adódóan.

A konferencián Isidora Milošević és Szabó Antal tartott plenáris előadást. A Belgrádi Egyetem bori műszaki karának tanára – a Radnóti Miklós által oly szomorú és végzetes körülmények között leírt – Bor városából érkezett. Szabó Antal az ERENET – Közép-európai Egyetemek Vállalkozás-kutatói és Oktatói Hálózata – tudományos igazgatója, az ENSZ nyugalmazott regionális tanácsosa. A Keleti Károly Gazdasági Kar hosszú évek óta kiváló kapcsolatot ápol a bori fakultással, és az ERENET-tel egyaránt. A kari kollégák mellett több jelenlegi és egykori diákból lett külsős kolléga is tartott előadást. A konferenciához virtuálisan csatlakoztak további előadók Albániából, Bulgáriából, a Corvinus és a Pannon Egyetemről, valamint az ELTE-ről is.
Frissítve: 2021.02.25.