Honvédelmi elismerés a Bánki Karnak

Az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar magas rangú elismerésben részesült.

Dr. Benkő Tibor, Magyarország honvédelmi minisztere országunk honvédelme érdekében a kar munkatársai által huzamos időn át végzett eredményes tevékenységéért, a Honvédelmi Minisztérium és a Magyar Honvédség céljainak támogatásáért, a Magyarországon folyó munkavédelmi szakemberképzés elindulásának 60. évfordulója alkalmából oklevelet adományozott a kar részére.

A kitüntető elismerést Dr. Gulyás András ezredes, a Honvédelmi Minisztérium Hatósági Főosztályvezetője a képzés diplomaátadó ünnepségén február 21-én adta át Dr. Ancza Erzsébet oktatási dékánhelyettesnek.

Az eseményen részt vett: Dr. Groszmann Mária címzetes egyetemi tanár, Dr. Nagy Imre címzetes egyetemi docens, Dr. Váró György címzetes egyetemi docens és Dr. Szabó Gyula egyetemi docens, a képzés szakfelelőse.

Frissítve: 2020.10.14.