Nyílt napok az Óbudai Egyetemen 2019/2020

Tanulj az egyik legnépszerűbb műszaki egyetemen! Hasznos előadásokkal, izgalmas laborbemutatókkal és kari információs standokkal várunk minden informatikai, műszaki és gazdasági szak iránt érdeklődő, továbbtanulni szándékozó fiatalt, nyílt napjainkon decembertől februárig, minden karunkon.

A beiskolázási program keretében tartott nyílt napokon megismerheted az Óbudai Egyetemet, a különböző karokon folyó képzéseinket, részletesen tájékozódhatsz a duális képzésről, és minden, a felvételivel kapcsolatos kérdésedre választ kaphatsz. A programokon az Egyetem kutatói, oktatói, hallgatói bemutatják a műszaki és gazdasági tudományok területén elért eredményeiket, fejlesztéseiket, újdonságaikat. Betekintést nyerhetsz a tudomány izgalmas világába, megismerheted a jövő trendjeit. Ha műszaki tudományok iránt érdeklődsz, belekóstolhatsz abba, hogy hallgatóként mi vár rád az Egyetemen, és tanulmányaid után milyen kiváló álláslehetőségeid lesznek a munkaerőpiacon.

Frissítve: 2019.11.29.