Remekeltek az asztaliteniszezőink a MEFOB Fesztiválon

Az Egyetemisták-Főiskolások Országos Bajnokságának Sportfesztiválját 8 sportágban rendezték meg Miskolcon, melyen asztaliteniszezőink is részt vettek.

Molnárné Pajor Beatrix testnevelő vezetésével, nagy várakozásokkal indult a versenyen asztaliteniszező csapatunk, hiszen korábban már előkelő helyezéseket értek el. 42 férfi és 10 női sportoló indult igazolt és amatőr számokban Miskolcon, nálunk az 5 fős különítmény Torma Luca, Kanyó Patrik, Tóth Gellért, Vadas Áron, Vidéki Kristóf asztaliteniszezőkből állt, és mindannyian az összevont amatőr kategóriában indultak.
A versenyzőket csoportokba osztották, innen mindegyik indulónk tovább jutott. A szerencsétlen sorsolás miatt a 16 fős egyenes kieséses rendszerben sajnos Vidéki Kristóf Kanyó Patrikkal került össze, melyet Patrik nyert meg, Kristóf fejezte be a szereplést. Így járt Vadas Áron is, aki Tóth Gellérttől kapott ki, így nem jutott nyolc közé.
Tóth Gellért végül az 5-8. helyezést érte el az országos versenyen, aki a későbbi győztestől kapott ki.
Kanyó Patriknak sikerült döntőbe jutnia, ahol végül ezüst érmet szerzett! Torma Luca pedig nőként a szenzációs megosztott bronzérmet hozta el a vegyes női-férfi mezőnyben!

Mind az öt versenyzőnknek gratulálunk, szép eredményeket hoztak!
Frissítve: 2022.06.07.