Felvételi hirdetés 4 éves doktori (PhD) képzésre

Az Óbudai Egyetemen 2022. szeptemberétől PhD fokozat megszerzésére felkészítő doktori képzés indul az Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskola, az Anyagtudományok és Technológiák Doktori Iskola, valamint a Biztonságtudományi Doktori Iskola keretében állami ösztöndíjas nappali képzési rendben, költségtérítéses levelező képzési rendben, valamint egyéni felkészülés formájában.

A doktori képzés két szakaszból áll: az első négy félév a "képzési és kutatási", a második a "kutatási és disszertációs" szakasz. A negyedik félév végén, a képzési és kutatási szakasz lezárásaként és a kutatási és disszertációs szakasz megkezdésének feltételeként komplex vizsgát kell teljesíteni, amely méri és értékeli a tanulmányi, kutatási előmenetelt. A doktorandusznak a komplex vizsgát követő három éven belül be kell nyújtania doktori értekezését.

Jelentkezési határidő: 2022. május 20. (péntek) 16.00 óra

A felvételi hirdetmény itt olvasható.
Frissítve: 2022.05.02.