Események betöltése

F01, F06

Feltételek

regisztrációhoz kötött

2021 egy igazán mozgalmas év volt, hiszen itt ólálkodott körülöttünk a koronavírus, minden hatásával a magánéletünkre és a munkánkra. És persze ebben az évben kezdődött el az MDR kötelező alkalmazása, elindult az EUDAMED több új modulja, sőt nekünk még van egy saját adatbázisunk is a NOR (Nemzeti Orvostechnikai Regiszter). Minden gyártó kereste a saját PRRC-jét és elkezdtünk PMS és PMCF terveket készíteni. Az ember csak kapkodja a fejét és tanulja az angol betűszavak jelentését. Az MDR kapcsán megjelenő óriási információhalmaz teljesen ellep bennünket, nem csoda, hogy sokan elveszítik a fonalat. Arról nem is beszélve, hogy közben a tudományos, technikai fejlődés és az innováció nem állt le, sőt irgalmatlan sebeséggel száguld.
Ebben, a már talán zűrzavarosnak is tűnő helyzetben, mindenkinek szüksége van egy iránytűre, kapaszkodóra az eligazodáshoz. Ilyen iránytűnek szánjuk a SAASCO, QTICS Group és MediKlaszter által immár negyedik alkalommal 2022. 02. 02-án megrendezésre kerülő „Lehetőségek és Kihívások 2022” konferenciát. A konferenciával egyidőben egy iparági kiállítást is rendezünk, melyen a MediKlaszter tagvállalatok által fejlesztett és gyártott innovatív magyar orvostechnikai eszközöket és szolgáltatásokat ismerhetsz meg.
További információ az eseményről, és regisztráció: https://bit.ly/33wIYUQ

Frissítve: 2022. 01. 18.