Események betöltése

F09

Feltételek

regisztrációhoz kötött

"Innovációval feltöltve" szlogennel kerül idén megrendezésre az Egyetemi Kutató és Innovációs Központ EKIK Napja az Óbudai Egyetemen.

Honlap: http://conf.uni-obuda.hu/EKIKDay2023/

A március 29-i programra itt lehet jelentkezni: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-lf2JX0gJHBGYA61Hu-qb3klHdxKMDjCxZYC9dvp-aF6sIQ/viewform

PROGRAM:

9:00 Megnyitó
Dr. Galambos Péter, főigazgató-helyettes, Óbudai Egyetem EKIK
9:10 Köszöntő
Dr. Pakucs János, elnök, Magyar Innovációs Szövetség
9:15 Az Óbudai Egyetemen újonnan megalakult Innovációmenedzsment Doktori Iskola bemutatása
Prof Dr. Gulácsi László, tudományos rektorhelyettes, Óbudai Egyetem
9:25 „Quo Vadis Triple Helix?” Hogyan tovább a hazai gondolkodásban az innováció kapcsán a jelenlegi, kihívásokkal terhelt környezetben?
Dr. Szabó István, alelnök, Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal
9:55 Humán Kineziológiai Laboratórium Létrehozása az Országos Orvosi Rehabilitációs Intézetben
Dr. Fazekas Gábor, Dr. Cserháti Péter
10:25 Az EKIK alá tartozó kutatóközpontok bemutatkozása