Események betöltése

díjmentes

Helyiség

-

2023. április 20. napjára hirdettük meg az Óbudai Egyetem Duális Információs Napját és Duális Állásbörzét, ahová az Óbudai Egyetem Alba Regia Műszaki Karára és az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Kar székesfehérvári képzéseire jelentkezett középiskolás diákokat hívtuk meg.

A programra a duális vállalati partnereinket és a Karra jelentkezett, érdeklődő középiskolásokat hívtuk meg, hogy népszerűsítsük körükben a duális képzési formát és segíthessük a diákok és cégek egymásra találásának folyamatát a 2023. évi kiválasztási eljárásban.

A céges előadásokat követően a középiskolás diákok a céges standoknál érdeklődhetnek a duális képzés az adott vállalatnál milyen formában valósul meg. Testközelből lehet információt gyűjteni és tapasztalatot szerezni egy-egy cég kiválasztási szempontrendszeréről.

Frissítve: 2023. 04. 12.