Események betöltése

A foglalkoztathatóság növelése és a társadalmi elkötelezettség erősítése a felsőoktatásban a Pro Bono segítségével

Kezdés

2021.10.21. 10:30

Vége

2021.10.21. 14:13

Helyiség

TG épület zsibongó

Feltételek

regisztrációhoz kötött

A BEESE projektet öt ország kilenc szervezete azzal a céllal hozta létre, hogy olyan módszertant és gyakorlatot dolgozzon ki, mely segít a szakmai tanácsadáson alapuló pro bono tevékenységeket bevezetni az egyetemi képzésekbe, nagyban segítve ezzel a végzős diákok munkaerőpiacon való elhelyezkedését.

A projekt résztvevői: európai felsőoktatási intézmények szakemberei, végzős egyetemi hallgatók, fiatal szakembereket kereső vállalatok és nonprofit szervezetek.

A záróesemény egy konferencia keretében valósul meg, mely betekintést enged a projekt 3 éves időszakában elért eredményekbe, jó gyakorlatokba.

Frissítve: 2021. 11. 17.