Már lehet jelentkezni keresztféléves képzésekre

Elindult a jelentkezés a 2025 februárjában induló keresztféléves képzésekre. Az Óbudai Egyetem számos mesterszakon hirdet államilag finanszírozott és önköltséges helyeket is, illetve szakoktató alapszakon is lehetőség nyílik keresztfélévben megkezdeni a felsőfokú tanulmányokat.

Az Óbudai Egyetem meghirdetett képzéseiről bővebben a felvételizőknek szóló oldalon található információ.

A feltételeket rögzítő szabályokat tartalmazó Felsőoktatási felvételi tájékoztató a Felvin olvasható, jelentkezni az E-felvételin keresztül lehet.

A keresztféléves képzésekre a jelentkezési határidő 2024. november 15.

Maximum hat helyet lehet megjelölni, ebből hármat díjmentesen (egy adott szak esetében, ha csak a finanszírozási forma tér el, bár külön sorban kell szerepeltetni, egy jelentkezési helynek számít). A jelentkezéskor már meglévő dokumentumokat a jelentkezéssel egy időben kell feltölteni az E-felvételibe. A jelentkezési határidő után szerzett dokumentumok feltöltésének határideje 2025. január 9.

A ponthatárok kihirdetésének várható időpontja: 2025. január 23.
Frissítve: 2024.10.16.