Megkezdődött az együttműködés bölcsődénk és óvodánk szakemberei között

Az Óbudai Egyetem ősszel átvett két közoktatási intézményt. Az egyik az Orchidea Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium. Az óvoda két szakembere nemrégiben látogatást tett egyetemünk egy éve alapított bölcsődéjében, ahol Nagy Valentina, az Orchidea Óvoda vezetője, Heller Edina, az intézmény fejlesztő pedagógusa, Mágnusz Viktória, a bölcsőde szakmai vezetője és a fenntartó Óbudai Egyetem Nonporfit Kft. vezetője, Mezei Miklós az együttműködés lehetőségeiről egyeztettek.

A megbeszélésen elhangzott: az egyetem vezetésének célja, hogy olyan magas színvonalú oktatási rendszert és lehetőséget biztosítson a gyermekek számára, amely már a korai gyermekkortól elkíséri őket a felnőttkor kapujáig. A bölcsőde és óvoda közötti dinamikus és harmonikus együttműködés a jövőben további sikereket hozhat mindkét intézmény számára.

Frissítve: 2023.11.07.