Több mint százan futottak az ÓE színeiben a 38. SPAR Maraton Fesztiválon

A hétvégén sikeresen lezajlott a 38. SPAR Budapest Maraton Fesztivál, melyen az Óbudai Egyetem munkavállalói és hallgatói is részt vettek. 100 fő részvételét az Óbudai Egyetem tette lehetővé azzal, hogy a nevezési díjat átvállalta.

Találkoztunk régi és új versenyzőkkel is, aminek nagyon örülünk, mert az Óbudai Egyetem vezetésének egyik kiemelt célja a sportolás népszerűsítése az intézmény hallgatói, dolgozói körében.

Szombaton a rövidebb távokat rendezték, melyhez szuper idő és szuper hangulat társult, míg vasárnap a hosszabb (14 km, 21km, 30 km) és maratoni távokat teljesíthették a futók.

Külön gratulálunk Hajnács Lilinek, Gyurka Manónak, Gyurka Hugónak és Varga Andrásnak a 4×2 km-es Hervis Váltóban elért 3. helyezésért.

Köszönjük mindenkinek a részvételt és gratulálunk az elért eredményekhez!
Frissítve: 2023.10.24.