A Visegrádi Alap pályázatán nyert támogatást a Bánki Kar

Az Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar sikeresen pályázott a koszovói* (*az ENSZ BT 1244 határozata szerint) Mitrovicai Egyetem Mérnöki Kara (Faculty of Technical Sciences, University of Mitrovica) koordinálásával az International Visegrad Fund „Visegrad+ Grant” pályázatán, és 8790 EUR támogatást nyert „Improving STEM Teaching Process using Digital Transformation - (DigSTEM)” című projektjével.

A projekt célja, hogy a koszovói és a visegrádi régió felsőoktatási intézményei közötti tapasztalatcserén keresztül javítsa a digitális technológiák alkalmazását a koszovói felsőoktatási intézmények oktatási folyamatában. A projekt a STEM (tudomány, technológia, mérnöki tudomány és matematika) tantárgyak oktatási folyamataira vonatkozik. Az Óbudai Egyetemen a projekt vezetője Dr. Drégelyi-Kiss Ágota.

A projekt megvalósítási időszaka: 2023.09.01-2024.09.30.

Frissítve: 2023.09.15.