Gábor Dénes-díjasok Klubja a mesterséges intelligenciáról

"A mesterséges intelligencia és az emberi agy versenye” témakörben tart előadást első őszi eseményén a Gábor Dénes-díjasok Klubja. Az előadássorozatnak az Óbudai Egyetem ad otthont szeptember 28-án 17 órától, a rendezvény ingyenes, de regisztrációhoz kötött.

Dr. Prószéky Gábor, a Nyelvtudományi Kutatóközpont - ELKH főigazgatója előadásának címe: Mesterséges intelligencia, vagy „csak” számítógépes nyelvi modellek?

Dr. Magyar Gábor, a Budapesti Műszaki Egyetem címzetes egyetemi tanára „Mesterséges intelligencia a mindennapi munkafolyamatokban” tart előadást.

Az est házigazdája Dömölki Bálint, Gábor Dénes-díjas matematikus-informatikus lesz.

Helyszín: Óbudai Egyetemen (1034 Budapest, Bécsi út 96/b.) F09 terem

Időpont: 2023. szeptember 28. 17:00 óra

A szervezők kérik, hogy részvételi szándékukat a gabor.denes.klub@gmail.com e-mail címen szeptember 26-ig jelezzék!
Frissítve: 2023.09.18.