Újra Múzeumok Éjszakája az ÓE-n

Az információtechnológiai forradalom hátterében lévő fejlődést bemutató állandó kiállítás tekinthető meg IT Evolúció címen az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Karán. A rendhagyó tárlattal, bemutatókkal, tablókiállítással, beszélgetésekkel kapcsolódik idén intézményünk a Múzeumok Éjszakájához június 24-én 16.00 órától.

Idén ünnepeljük Neumann János születésének 120. évfordulóját. Az ünnepi eseményekben együttműködik az idén 55 éves Neumann János Számítógép-tudományi Társaság és az Óbudai Egyetem. A Neumann Kar folyosóin látható Kutor László IT evolúciót bemutató kiállítása most a tárgyakban megtestesülő informatikatörténeten túl azt a neumanni szellemiséget is megmutatja, amely megragad és inspirál tudósokat és művészeket egyaránt.

A részletes program itt található.

Az Adatvédelmi és adatkezelési tájékoztató itt olvasható.
Frissítve: 2023.06.21.