Nyári táborok 10-14 éves diákoknak az ÓE-n

Már lehet jelentkezni az Óbudai Egyetem két nyári egyetemére is. Az ÓE 10-14 éves diákok számára szervez tábort júniusra, hogy játékos módon, a Minecraft segítségével ismerkedhessenek meg a Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar (BGK), illetve a Neumann János Informatikai Kar (NIK) egyes tudományterületeivel.

A BGK „Okos és biztonságos épültek fejlesztése a Minecraft világában” nyári egyetemén a táborozók betekintést nyerhetnek az épületautomatikába, megismerkedhetnek az épületfelügyelettel, az ipari vezérlőrendszerekkel, valamint ezek biztonságtechnikai, és információvédelmi hátterével, eszközeivel.

A tábor időpontja: 2023. június 26-30.

A NIK „Szigetváros fejlesztése zöld energiával a Minecraft világában” táborába azon 10-14 éves diákok jelentkezését várják, akik többet szeretnének tudni a megújuló energiaforrásokról, a zöld alternatívák rendszerszintű működéséről, szívesen tanulnának az okos városfejlesztés módszertanáról, eszközeiről.

A tábor időpontja: 2023. június 19-23.

A táborokra a jelentkezési határidő: 2023. március 31.

Bővebb információ és a jelentkezés itt.

Frissítve: 2023.02.21.