Spar Maraton – Hajrá, Óbudai Egyetem!

A most hétvégi, kétnapos SPAR Maraton Fesztiválon 77-en állnak – oktatók és hallatók – rajthoz az Óbudai Egyetem színeiben a Testnevelési és Sport Intézethez megérkezett előzetes nevezések alapján. A 42 kilométeres, maratoni távon 8-an mérettetik meg magukat, sok kitartást kívánunk nekik az emberpróbáló versenyen!

Új távokon is indulhatnak a futók, ilyen például a Regnum 30 kilométeres távja, ahol az Óbudai Egyetem részéről 4-en versenyeznek majd. 20 ember nevezett a 10 kilométeres távra, a legtöbben, 26-an pedig az 5 kilométeres távon indulnak, 16-an a 14 kilométeres erőpróbára jelentkeztek, hárman a 10+5 kilométeres távot futják le, és lesz, aki pedig a 14+10 kilométert tervezi lefutni.
Szurkolunk az összes távon résztvevőnek, a részvételt az Óbudai Egyetem biztosítja. Hétfőn jelentkezünk az eredményekkel
Köszönjük a rengeteg nevezést, és szurkolunk a résztvevőknek!
Frissítve: 2022.10.11.