Pótfelvételi 4 éves doktori (PhD) képzésre

Az Óbudai Egyetemen 2022 szeptemberétől PhD-fokozat megszerzésére felkészítő doktori képzés indul az Alkalmazott Informatikai és Alkalmazott Matematikai Doktori Iskola és a Biztonságtudományi Doktori Iskola keretében állami ösztöndíjas nappali képzési rendben, költségtérítéses levelező képzési rendben, valamint egyéni felkészülés formájában.

A doktori képzés két szakaszból áll: az első négy félév a „képzési és kutatási”, a második a „kutatási és disszertációs” szakasz. A negyedik félév végén, a képzési és kutatási szakasz lezárásaként és a kutatási és disszertációs szakasz megkezdésének feltételeként komplex vizsgát kell teljesíteni, amely méri és értékeli a tanulmányi, kutatási előmenetelt. A doktorandusznak a komplex vizsgát követő három éven belül be kell nyújtania a doktori értekezését.

Jelentkezési határidő: 2022. augusztus 19. (péntek) 12 óra

A felvételi hirdetmény itt olvasható.
Frissítve: 2022.07.14.