Boróka győzött a terepakadályfutó versenyen

Papp Boróka, a Neumann János Informatikai Kar hallgatója lett a Mate Cross Run, terepakadály-futó verseny MEFOB női győztese.

Két év kihagyás után rendezték meg a Mate Cross Run Terepakadályfutó Versenyt és Egyetemi Bajnokságot (MEFOB) nemrégiben. A verseny olyan futóknak való, akik „bírják a gyűrődést” és a terepet, és nem félnek sárban kúszva küzdeni a versenytársakkal. A terepen bálapiramisokkal, vizes-sáros akadályokkal nehezítik meg a futók dolgát illetve mezőgazdasági gépek, traktorok is be vannak építve nyomvonalba. Az országos versenyen összesen 379-en vettek részt, ahol a MEFOB-on és az összesített női mezőnyben is egyetemünk hallgatója, Papp Boróka (NIK) volt a leggyorsabb, így elhozta mindkét kategóriában az aranyérmet!

Gratulálunk a szenzációs teljesítményhez és további sikereket kívánunk!

Végső MEFOB eredmény:
1. Papp Boróka, Óbudai Egyetem