Óbudai-s érmek a BEFS UNIVERSITAS Asztalitenisz Kupán

A Budapesti Egyetemi-Főiskolai Sportszövetség (BEFS) az őszi rendkívül sikeres eseményt követően ismét megtartotta a nagy hagyományokkal rendelkező versenyét az UNIVERSITAS Asztalitenisz kupát. A budapesti High Life Sport Asztalitenisz terem adott otthont 2022. április 9-én a tavaszi versenynek. A legutóbbi rendezvény résztvevői közül többen is indultak a versenyen, de új nevezők is megjelentek. Ezúttal 6 felsőoktatási intézmény képviseltette magát, összesen 21 versenyzővel.

Örömteli, hogy az igazoltak mezőnyében több, a Nemzeti Bajnokságban szereplő játékos is részt vett. A közönség sok szép labdamenetnek tapsolhatott. A jó hangulatú eseményről a résztvevők elégedetten, élményekkel gazdagon távoztak. Reményüket fejezték ki, hogy az esemény folytatására sor kerül 2022 őszén is. Az Óbudai Egyetemet Torma Luca, Vidéki Kristóf és Pere Lajos képviselte. A fiúk szépen helytálltak, Luca megnyerte az egyéni összevont kategóriát, párosban pedig ezüstérmet szerzett.

BEFS UNIVERSITAS Asztalitenisz Kupa eredményei

Amatőr összevont egyéni:
1. Torma Luca (Óbudai Egyetem)
2. Horváth Dávid (Testnevelési Egyetem)
3. Gyalus Bence (BGE)
3. Kökény Levente (Corvinus Egyetem)

Páros (nyílt):
1. Bakonyi Bertalan (ELTE) és Trinh Minh Hoang (BME)
2. Torma Luca (Óbudai Egyetem) és Lotz Gergő (ELTE)
3. Gombola Bence (BGE) és Iván János (Szent Pál Akadémia)
3. Horváth Dávid (Testnevelési Egyetem) és Győri Tamás (ELTE)
Felkészítő testnevelő: Molnárné Pajor Beatrix

Gratulálunk a szép eredményekhez!
Frissítve: 2022.04.20.