Óbudai győzelem a KEK Run futóversenyen

A Kárpát-medencei Egyetemek Kupája jótékonysági futóversenyét (KEK Run) idén második alkalommal rendezték meg március 5-én. A józsefvárosi Orczy parkban egyetemi csapatunk futói mindhárom meghirdetett kategóriában (5,5 km, 10 km és 10 km váltó) rajthoz álltak kimagasló eredményeket elérve.

Sportéletünk erősödését és a hallgatók lelkesedését jelzi, hogy több, új tehetséges taggal bővült futócsapatunk. Kiváló eredményt ért el az egyébként öttusázó Gyurka Márk Manó, aki a 10 km-es kategóriájában 1., összesítettben pedig 4. helyen végzett 36:11-es időeredménnyel.

A futóversenyen való részvételünkkel (a nevezéssel és jótékonysági pólóvásárlással) idén is egy határon túli magyar iskolát segíthettünk.

Köszönjük a részvételi lehetőséget és az egyetem támogatását!

Gratulálunk minden résztvevőnek!
Frissítve: 2022.03.11.