28. Állásbörze – hibrid

Az Óbudai Egyetem idén tavasszal is megrendezi Állásbörzéjét. A minden évben nagy érdeklődésre számot tartó eseményre ezúttal is hibrid módon kerül sor: személyesen az egyetem Bécsi úti székhelyén és a Keleti Károly Gazdasági Karon, illetve ezzel párhuzamosan online platformon. Az érdeklődőket számos neves cég páratlan gyakorlati hellyel és állásajánlattal várja 2022. március 1-jén és 2-án 9-től 16 óráig.

Az Óbudai Egyetem tavaszi Állásbörzéjét nem csak munkát keresőknek ajánljunk. Számos cég szakmai gyakorlati helyet is kínál, így a diákmunka mellett a hallgatók már a választott szakmájukban elhelyezkedve is dolgozhatnak, tapasztalatot szerezhetnek és pénzt kereshetnek. A szervezők a Bécsi úton, a Tavaszmező utcában,- és Online – Discord felületen minden érdeklődőt várnak (nemcsak az egyetem hallgatóit).

Bécsi úti campus március 1.
Az egyetem óbudai székhelyén, az alábbi területeken kínálnak állásokat a kiállítók:
• villamosmérnök
• környezetmérnök
• könnyűipari mérnök
• mérnökinformatikus
• ipari formatervező

Tavaszmező utca március 2.
Állásajánlatok:
• gépészmérnök
• mechatronikai mérnök
• biztonságtechnikai mérnök
• villamosmérnök
• műszaki menedzser
• kereskedelem és marketing
• gazdálkodás és menedzsment
• gazdálkodásinformatikus.

Online
Az előzetes vállalati igényfelmérés után a szervezők egy egyszerűen kezelhető, könnyen átlátható, minden eszközön elérhető online felületet alakítottak ki. A virtuális térbe helyezett börzét a Discord rendszere biztosítja, mely többek között lehetővé teszi korlátlan számú szoba kialakítását, csoportos, vagy akár face to face chat-videóinterjú lehetőségét is a vállalatok és a hallgatók számára. Az érdeklődők otthoni környezetből kényelmesen, egy gombnyomással küldhetik el a jelentkezésüket, önéletrajzukat a cégek számára, így információt szerezhetnek a gyakornoki pozíciókról és a kiírt állás ajánlatokról, egyúttal részt vehetnek egy nyereményjátékon is. Az Óbudai Egyetem vezetése idén is elismert nagyvállalatok, sikeres cégek jelenlétét biztosítja.
A kitelepülő cégek az alábbi területeken tevékenykednek: autóipar, informatika telekommunikáció, biztosítás, kiskereskedelem, elektronikai ipar, energetikai ipar, egyéb gyártás, termelés, szállítmányozás, logisztika, könyvelés, könyvvizsgálat, közszféra.

Időpontok és helyszínek
• Március 1.: Óbuda, Bécsi út 96/b
• Március 2.: Józsefváros, Tavaszmező utca 14-18 G épület
• Illetve mindkét napon online Discordon.

További részletek itt olvashatóak.
Frissítve: 2022.02.21.