Tervezz logót Neumann János születésnapjára!

Neumann János születésének 120. évfordulójának évében, 2023-ban Magyarország rendezheti meg Szegeden a fiatalok legrangosabb informatikai világversenyét, a Nemzetközi Informatikai Diákolimpiát (IOI2023 - 35th International Olympiad in Informatics). A szervezők pályázat keretében szeretnék bevonni a diákokat az esemény logójának megtervezésébe.

A Digitális Jólét Program keretében, a Digitális Jólét Nonprofit Kft., a Szegedi Tudományegyetem és a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság közös szervezésében tartják meg a Nemzetközi Informatikai Diákolimpiát.

A pályázati kiírás az alábbi linkről érhető el:

A pályázat célja a rendezvény szellemiségéhez illeszkedő egyedi és jól azonosítható szimbólum megalkotása, mely kifejezi Magyarország, Szeged és a rendezvény által képviselt értékeket.
Frissítve: 2021.12.09.