A Rókaűzők élre törtek!

V. helyen végzett egyetemi váltófutó-csapatunk az október 23-án tartott Rókaűzők versenyen.

Az ünnepi hétvégén az Óbudai Egyetem futócsapata ismét részt vett a hagyományosan a Pécsi Tudományi Egyetem által megrendezett Rókaűzők váltófutóversenyen, amelynek egyetemi kategóriájában az V. helyet szerezte meg.

Varga Péter, a csapat vezetője a következőket mondta a versenyről: „A 27. PTE Rókaűzők váltófutóversenyt Pécs és Kaposvár között tartották. Az Óbudai Egyetem képviseletében csapatunk 9 fővel állt rajthoz, így teljesítve a 84,6 kilométeres távot. A megmérettetést 6:40:07 alatt sikerült teljesítenünk. Ez az eredmény a MEFOB kategóriában a V. helyezésre volt elegendő. Az idei csapatunk büszkesége, hogy Dévay Zsombor a verseny 2., azaz legnehezebb szakaszát szakaszcsúccsal futotta le, a verseny történetében eddigi leggyorsabb futóként.”

A versenyen elért eredmények az alábbi linken tekinthetők meg: https://smtfsz.hu/site_data/Final_results21.html#B%201%20H

A csapat tagjai: Kővári Zsolt, Szuhán Dóra, Simon Tamás, Torák Levente, Laczkó Rozina Luca, Varga Péter, Dévay Zsombor, Montagny Ádám és Csákány Dorottya

Gratulálunk a szép teljesítményhez és sok sikert kívánunk a jövőben is!
Frissítve: 2021.11.18.