Izgalmas mérkőzések és szép eredmény a Kárpát-medencei Egyetemek Kupájának Futsal tornáján

A XII. Kárpát-medencei Egyetemek Kupája futsal tornáján egy megújult, megfiatalított csapattal vettünk részt.

A csoportból egy győzelemmel, két döntetlennel, 12-2-es gólkülönbséggel, 5 ponttal a második helyen jutottunk tovább. Szombatra sérülések és nagypályás bajnoki kötelezettségek miatt sajnos megfogyatkoztunk. A negyeddöntőben a későbbi győztes TF csapatától 8-2-es vereséget szenvedtünk. Az 5-8. helyért folyó első mérkőzésünkön büntetőkkel maradtunk alul, az utolsó meccsünkön pedig már létszám problémákkal küszködve szenvedtünk vereséget. Összességében fiatal csapatunk helyt állt, a nyolcadik helyet megszerezve a középmezőnyben végeztünk.

A csapat tagjai: Arnold Levente, Csépe Martin, Ferenczy Bálint, Gödör Milán László, Kötél István Viktor, Mihályi Géza, Nádasdi Bálint, Orgován Patrik, Sallay Balázs Csaba, Szabó Zsolt Lajos, Szende Gergő.

Csapatvezető testnevelő tanár: Dankó László

Gratulálunk!