Átvette Senior Professional díját Dr. Szenes Katalin

Dr. Szenes Katalin, az Óbudai Egyetem Neumann János Informatikai Karának (NIK) címzetes egyetemi docense (ISC)² Senior Professional Award díjban részesült 2020. novemberében. A rangos elismerést idén júniusban vehette át.

Az International Information System Security Certification Consortium, az (ISC)² Senior Professional Award díjjal jutalmaz régiónként évente egy-egy tapasztalt szakembert, aki jelentősen hozzájárult az informatikai biztonság fejlődéséhez. Ahogy arról korábban hírt adtunk, az (ISC)² 2020. novemberi világkonferencián - amelyen több, mint 5500 résztvevő gyűlt össze a világ minden tájáról -, az EMEA (Európa, Közép-Kelet, Afrika) régióból Dr. Szenes Katalin a NIK címzetes egyetemi docense részesült a rangos elismerésben, melyet júniusban vehetett át.

A részletekről itt olvashatnak (13. oldal):

Dr. Szenes Katalinnak gratulálunk az elismeréshez!
Frissítve: 2021.12.06.