A Villamosmérnökök Magyarországi Egyesülete megtartotta rendes közgyűlését

Dr. Haidegger Tamás, a Villamosmérnökök Magyarországi Egyesülete (VME) elnöke vezetésével lezajlott az egyesület közgyűlése, az aktuális járványügyi korlátozásoknak megfelelően, Zoom rendszeren keresztül 2021. május 17-én.

Az IEEE Hungary Section jogi személye a VME, amellyel az Óbudai Egyetem nagyon szoros partneri viszonyt ápol, közös szervezésben nemzetközi tudományos konferenciákat, szimpóziumokat valósítanak meg. Az online platformon megvalósított közgyűlésen az egyesület tagjai elfogadták a bemutatott elnöki szakmai beszámolót és munkatervet, valamint a pénzügyi-gazdasági beszámolót. Dr. Haidegger Tamás kiemelte, hogy a tavalyi évben is töretlenül folyt az egyesületi munka, és minden meghirdetett szakmai esemény megvalósult, a VME tagságának létszáma pedig 340-ről 420-ra-ra emelkedett, amely növekedés jól mutatja a mérnökszervezet aktivitását. Az Óbudai Egyetem vezetősége az idei évben is támogatja az IEEE tagságot az egyetem kutatóinak, oktatóinak.
Frissítve: 2021.12.09.